Przejdź do treści

Gazetka Dino

Polski sklep spożywczy Dino od wielu lat dostarcza swoim klientom produkty o najwyższej jakości. W ofercie sklepu znajduje się szeroki wybór artykułów spożywczych, a także produkty tradycyjne oraz ekologiczne. Sklep posiada bogatą ofertę mrożonek, nabiału, mięsa i wędlin oraz ryb i owoców morza.

Klienci mogą tu zakupić wiele regionalnych specjałów, które są niedostępne gdzie indziej. Do tego asortymentu dochodzi również szeroki wybór alkoholi, kaw i herbat oraz przypraw. Na łamach sklepu dostępny jest również szeroki wybór produktów dietetycznych i bezglutenowych.

Market Dino cechuje się atrakcyjnymi cenami i bardzo dobrze zaopatrzonymi półkami, co gwarantuje, że każdy znajdzie tu to czego potrzebuje. Sklep Dino wydaje także systematycznie gazetki promocyjne, w których zawarta jest oferta z aktualnymi promocjami.

Aktualne gazetki Dino

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

Gazetka promocyjna polskiego sklepu spożywczego Dino

Gazetka promocyjna Dino jest wydawana cyklicznie, zazwyczaj raz na tydzień. Promocje i oferty są ważne od środy do następnego wtorku.

Oferta sklepu Dino z gazetki:

Polski sklep spożywczy oferujący szeroki wybór produktów świeżych, konserwowanych i przetworzonych po atrakcyjnych cenach, które można znaleźć w gazetkach promocyjnych Dino.

W aktualnych gazetka reklamowych zawarte są następujące promocje:

 • Miesiąc Kwiecień – 10% zniżki na wszystkie produkty mrożone lub mrożone w naszym sklepie;
 • Przez cały miesiąc – specjalne promocyjne ceny na warzywa i owoce sezonowe;
 • Każdy tydzień – 20% zniżki na soki i napoje bezalkoholowe;
 • Pierwszy tydzień miesiąca – 25% zniżki na wszystkie produkty nabiałowe i jajka;
 • Drugi tydzień miesiąca – 15% zniżki na wszystkie produkty piekarnicze i cukiernicze;
 • Trzeci tydzień miesiąca – 30% zniżki na mięso, ryby oraz przetwory mięsne;
 • Czwarty tydzień miesiąca – 15% zniżki na dania gotowe, sosy oraz przekąski.

Wejdź do Dino i odkryj niesamowity asortyment produktów!

Działalność charytatywna polskiego sklepu spożywczego Dino

Polski sklep spożywczy Dino wspiera działalność charytatywną poprzez udział w różnych programach i akcjach. Sklep organizuje regularnie zbiórki żywności, przygotowuje pakiety żywnościowe i odzieżowe dla potrzebujących, a także wspiera finansowo oraz organizacyjnie lokalne szpitale, organizacje pozarządowe i inne placówki charytatywne.

Ponadto sklep sponsoruje imprezy sportowe, edukacyjne i kulturalne, a także udostępnia swoje produkty do degustacji podczas różnych wydarzeń. Dino jest też partnerem kilku fundacji, które prowadzą projekty na rzecz ubogich rodzin.

Co warto kupować w polskim sklepie spożywczym Dino?

Polski sklep spożywczy Dino oferuje szeroki wybór produktów spożywczych, takich jak świeże owoce i warzywa, mięso, nabiał, przetwory mleczne oraz wiele innych. W sklepie można znaleźć szeroką gamę produktów na każdą kieszeń.

Poza tym Dino oferuje również atrakcyjne ceny i szybką dostawę. Sklep posiada także bogaty asortyment produktów ekologicznych i naturalnych, co jest idealne dla osób dbających o swoje zdrowie.

Dodatkowe usługi sklepu polskiego spożywczego Dino

 1. Możliwość dostawy do domu – sklep oferuje klientom możliwość otrzymania zamówionych produktów bezpośrednio do domu.
 2. Uprzejma obsługa – sklep zatrudnia profesjonalny personel, który zawsze jest gotowy pomóc swoim klientom w wykonaniu ich zadań i odpowiedzieć na ich pytania.
 3. Klub lojalnościowy – Dino oferuje swoim stałym klientom możliwość udziału w programie lojalnościowym, polegającym na gromadzeniu punktów za każde dokonane zakupy, a następnie wymienianiu ich na bonusowe przedmioty lub rabaty.
 4. Karty prezentowe – sklep oferuje również karty prezentowe, dzięki którym bliscy mogą obdarować swoich bliskich produktami ze sklepu Dino bez potrzeby posiadania gotówki lub karty płatniczej.
 5. Otwarte godziny – sklep ma również szeroką listę godzin otwarcia i jest otwarty około 7 dni w tygodniu od godzin porannych do wieczornych, co sprawia, że jest bardzo dostępny dla swoich klientów.